Nejlevnější offshore společnosti

Anglická Ltd. - společnost v Anglii

Firma v Anglii, založení a vedení účetnictví pro firmu v Anglii

Proces založení Anglické Ltd. patří k nejrychlejším na světě a má minimální nároky. Společnost je založena do cca 3 hodin od podání žádosti (pokud je podaná žádost do 12.00 místního času)

Je potřeba vzít v úvahu, že pokud potřebuje společnost otevřít účty nebo jednat s úřady či partnery, pak potřebuje i certificate of good standing. Bohužel tento jediný list, který je ekvivalentem našeho výpisu z OR je poměrně drahý a doba jeho vystavení ve standratním režim cca 3 - 4 týdny.

Založení společnosti v Anglii za 7.490 Kč, včetně ročního sídla v Londýně

Poplatky v dalších letech:

  • obnovovací poplatek + sídlo v Londýně na 1 rok (platí se od 2. roku)         7.490 Kč
  • podání hlášení - roční annual return   (podává se každý rok)                      v ceně sídla
  • podání hlášení dormant company  (účetnictví spící společnosti)                  70 GBP

cena nezahrnuje služby přeposílání pošty a jiné služby.

 Podmínky pro založení jsou jednoduché, postačuje jeden ředitel a jeden společník. Společníkem může být právnická osoba, což při využití ultraprotection, kdy společníkem bude např. Seychelská společnost zajišťuje téměř absolutní anonymitu, A o tu jde především

Společnost, která nepodniká a je pouze držitelem podílů v jiných společnostech nebo je matkou organizační složky podává pouze roční hlášení.

Ostatní společnosti, tj. ty které podnikají musí vést účetnictví a podávat daňvé přiznání. Zajšťujeme pro naše klienty full servis v této oblasti.

 Ostaní informace na dotaz.

Home Založení LTD v Anglii