Nejlevnější offshore společnosti

Jak rychle založit offshore společnost Seychelly, Belize, Anglie, Gibraltar, Hong Kong

Postup při založení

Založení společnosti není nic komplikovaného, má však pevně stanovená pravidla a lze i prostřednictvím emailu. Originální dokumenty se doručují poštou, kurýrem nebo osobně.

Založit společnost  tedy lze prostřednictvím pouhé písemné komunikace (emailem) není nutná osobní schůzka.

I přes skutečnost, že při využití daného typu úrovně anonymity není vlastník zjistitelný, při objednávce musí být dodržen proces KYC (know your costumer - poznej svého klienta), dále musí být zcela dodržen zákon proti praní špinavých peněz a související legislativní požadavky.

 

Společnost si skutečný vlastník řídí sám nebo prostřednictvím svého ředitele nebo zmocněného zástupce (například využitím instrukčních dopisů).

Samozřejmě platí i  "klasická" varianta, akcie na jméno a ředitel=statutární orgán v podobě stejné jako je zvykem v ČR v případě klasické společnosti s ručením omezeným.

Společnosti jsou standartně zakládány s kapitálem

  • Seychelly 100.000 USD
  • Belize 50.000 USD
  • LTD Anglie od 1 GBP
  • Marshallovy Ostrovy 50.000 USD
  • St. Vincent 50.000 USD

pochopitleně lze založit společnosti s jinou výší ZK.

Základní kapitál se pouze UPISUJE, tzn. že se fyzicky neplatí !!!

Ceník zde

Velmi často klienti nevědí jak postupovat a zcela logicky je provázejí obavy. Pokud nevíte co a jak, domluvte si s námi konzultační schuzku v Hradci Králové, případně můžeme komunikovat zabezpečeným emailem - viz sekce bezpečnost nebo kontakty.

Co je potřeba k založení: 

  1. Kontaktujte nás emailem nebo teleofnicky (viz sekce kontakt). Na základě Vaší žádosti Vám zašleme příslušné podklady a instrukce.    
  2. Na základě vyplněných podkladů bude připravena dokumentace včetně smlouvy a objednávka k odoushlasení. Jedná se o naprosto nezávazný krok. Nemáme žádný univerzální formulář, vzhledem k citlivosti a vážnosti celé transakce připravujeme podklady výhradně zakázkově na míru. V příapdě nejasností nás kontaktujte i telefonicky, emailem a zašleme Vám příslušný dotazník.
  3. Po odsouhlasení všech parametrů a podpisu objednávky a doručení povinných příloh ze strany klienta bude vystavena faktura s údaji k platbě. Platí se v měně CZK (EUR,USD) na účet vedený ve FIO Bance Česká republika, lze využít i PayPal. Fungujeme transparentně, klient má vždy řádný doklad. V případě neuhrazení sjednané ceny se zakázka nerealizuje a objednávka je automaticky stornována, nejsou účtovány žádné sankční poplatky.

Jakmile jsou splněny výše uvedené body proběhne předání podkladů našemu registátorovi (zpravidla v den připsání platby) a je předán pokyn k  založení společnosti.

Vlastní založení společnosti je provedeno v řádu 2 - 4 pracovních dnů (jurisdikce Seychelly - pracovní dny podle místních pravidel). Originální dokumenty se nám daří  do ČR zajistit do 5 pracovních dnů od založení (zapsání do registru společností). Veškeré dokumenty jsou apostilovány (ověřeny notářem), apostila platí na celém světě včetně ČR.

Po zápisu do obchodního rejstříku republiky Seychelly, obdrží klient číslo zásilky DHL, ve které jsou jeho dokumenty a tyto dokumenty jsou doručovány vždy na pobočku naší společnosti v Hradci Králové, kde se zkontroluje věcná i formální správnost připraví se k předání.

Takto založená společnost je plně připravena k dalšímu využití dle plánů klienta.

Home Jak založit společnost ?