Nejlevnější offshore společnosti

Ochrana majetku

Jak ochránit majetek před exekutory? 

Novelou exekučního řádu od 1. 1. 2013 se ještě více posilují pravocmoci exekutorů, přičemž nově nemusí exekutor čekat na rozhodnutí soudu a může i k účtu manžela/manželky.

Touto báječnou úpravou není problém přijít o podíly ve firmě (s.r.o., akciové společnosti) nebo nemovitost i kvůli bagatelním částkám nebo se dostat do nezměrných komplikcí například v důsledku podnikajího manžela/manželky jako FO.

 

Jinými slovy, dnes nevíte, z které strany přijde pozdrav od exekutora a dostanete se do kolotoče nekončících komplikací, často hraničících s vydíráním.

 

V poslední době se velmi často setkáváme se situací, kdy lidé, kteří nemají s dlužníkem nic společného najednou mají ohrožený svůj majetek, svou firmu, své peníze.

 

Využitím našeho servisu, kdy Vám na zakázku vytvoříme offshore - onshore strukturu ochráníte zcela svůj majetek, finance i firmu (podíly ve firmách), případně založíme pouze offshore, které může vlastnit v  ČR nemovitosti.  

Můžete tuto službu využít i tak, že svůj stávající podíl ve společnosti skryjete prostřednictvím offshore řešení. 

Tato služba je určena pro záměry jak "uklizení" majetku, skrytí skutečných společníků s.r.o. vč. nemovitostí do bezpečí tak i pro běžné podnikání.

 Pro koho je naše služba využitelná?

  • pro běžné občany
  • pro podnikatele FO, kteří chtějí být právnickou osobou s.r.o. (a.s.)
  • pro společníky firem, kteří nechtějí být vidět v obchodním rejstříku a tím mít ohrožen svůj podíl
  • pro každého, kdo ví, jak s anonymitou naložit ...

 Doporučujeme pročíst následující sekce:

Pokud vezmeme v úvahu, že v momentě, kdy máte živnostenský list a minimální odvody na sociální zabezpečení, pak nepochybně dojdete k závěru, že pořízení offshore společnosti má návratnost 10-ti měsíců.

Druhou věcí je, že v dnešní době podnikat na fyzickou osobu (napříč všemi obory) je holé šílenství. V případě komplikací je ohrožena celá rodina, rodinný majetek, děti a koneckonců vztahy.

Pokud podnikáte jako právnická osoba, pak toto ohrožení je téměř nulové.

Položte si sami otázku, zda ochrana vlastní rodiny a sebe stojí za jednorázový poplatek 19.990 Kč (založení společnosti s.r.o. se složeným základním kapitálem 200.000,- Kč) v případě offshore společnosti jsou ceny již od 17.800 Kč včetně všech poplatků.

 

Pro konzultace nás neváhejte kontaktovat

 

 

Home Ochrana majetku před exekutory