Nejlevnější offshore společnosti

Offshore společnost Hong Kong

Offshore Hong Kong

Využití společnosti v Hong Kongu jako offshore společnosti je možné pouze za podmínky, že nemá zisky z Hong Kongu. Narozdíl od ostatních offshore jurisdikcí ale smí mít zisky z Hong Kongu a v Hong Kongu podnikat.

Pozor, nelze využít k licencovaným činnostem stejně jako všechny klasické offshore společnosti v jiných jurisdikcích  (Forex, pharmacy atd.) pokud nevlastní příslušnou licenci.

Samostatnou kapitolou je zřízení účtu v Hong Kong, informace na dotaz.

Výhodou offshore v Hong Kongu je jednoznačně platná smlouva o zamezení dvojího zdanění a celkově dobrá nálada a náklonost ČR ke spolupráci se vším co je z Číny a kolem Číny.

Za určitých okolností může být společnost v Hong Kongu řešením například pro České exportéry v případě embarga vývozu zboží do Ruska. Zjednodušeně: Výrobky prostě koupí společnost z Hong Kongu a prodá do Ruska, a to při využití systému transférových cen.

Jedoznačně může být obrovskou výhodou uzavřená smlouva o zamezení dvojího zdanění s ČR, což otevírá obrovské optimalizační možnosti, mimo jiné v oblasti fakturace služeb a zprostředkovatelských, licenčních a jincýh poplatků, které nelze fakturovat ve vztahu k Českým subjektům například vůči Seychelským společnostem.

Využíti společnosti v Hong Kongu:

Existuje celá řada využití techto skutečností, v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Určitou výhodou je možnost otevření účtů v EU při zachování příznivějšího image vůči okolí, a to například při využití standartního offshore (např. Belize, Seychelly) nejde.


Cena offshore Hong Kong již od 2.000 USD (bez účtu, včetně všech poplatků) - ready made, ihned k převodu, Doba realizace cca 1 den při dodání všech podkladů + kurýr

 ceník ostatních jurisdikcí zde

* upozornění veškeré informace nejsou nabídkou k uzavření kupní smlouvy ani se nejedná o závazný odborný názor


Kontaktní formulář

Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Předmět:
Text zprávy: